اولین موضع درباره ربوی بودن اقتصاد در سال ۱۳۹۷

2
http://reba.ir/?p=12688

آخرین اخبار مرتبط با ربا را از «کانال نهضت ممانعت از جنگ با خدا» دنبال کنید

 

آیت الله جوادی آملی در دیدار با سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی گفت: حمایت عملی از کالای ایرانی در صورتی محقق می‌شود که به طور جدی و قاطع با مفاسد اقتصادی و ورود کالای خارجی مقابله شود.

وی در دیدار فرمانده نیروی انتظامی افزود: امروز ما چه بخواهیم چه نخواهیم در تحریم قرار داریم و تنها راه شکستن تحریم‌ها توجه و اهتمام به تولید ملی است.

آیت الله جوادی آملی با انتقاد از عملکرد برخی بانک و اخذ دیر کرد از تسهیلات اعطایی خاطر نشان کرد: این اقدام بانک‌ها ربا است و با آموزه‌های قران، پیامبر اکرم و ائمه معصومین مغایرت دارد.

وی افزود: اگر بخواهیم تولید و اشتغال پا بگیرد باید بانک‌ها آغوش خود را به سوی سرمایه گذاران و کار آفرینان باز کنند و تسهیلات ارزان قیمت را به آن‌ها بدهند.

آیت الله جوادی آملی با اشاره به رشد ساختمان سازی در کشور و فرار از طرح‌های تولیدی یادآور شد عده‌ای به علت وجود موانع در تولید به سراغ ساخت خانه رفتند و امروز به جایی رسیده که بسیاری از این واحد‌ها بدون مشتری و خالی مانده است.

وی افزود: اگر این سرمایه‌های سنگین به امر تولید اختصاص می‌یافت امروز بسیاری از مشکلات بیکاری در کشور حل شده بود.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

2
دیدگاه شما چیست؟

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
بت شکنرسول Recent comment authors
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی‌ترین بالاترین رای
اطلاع‌رسانی
بت شکن
مهمان

http://www.botshekan.com/?p=1494 سخنی با رئیس جدید بانک مرکزی ، آقای همتی : جناب آقای همتی عزیز؛ خلق پول فقط ربا نیست! سرقت هم هست، خیانت در امانت هم هست، غصب هم هست، اکل مال به باطل هم هست. آخرت خود را… مشاهده ادامه نظر »

رسول
مهمان
رسول

قابل توجه خبرگزاری صداوسیما و سایر حضرات اصحاب رسانه اولا : من به عنوان یه فرد عادی و از کف جامعه … من سرمو میدم اگه این مرجع تقلید و این بزرگوار این موضع گیری نخ نما و لوس رو… مشاهده ادامه نظر »