خودسوزی ستار ابدالی، مقابل بانک صنعت و معدن

15
http://reba.ir/?p=5781

یک خبر دهشتناک ما را در بهت فرو برد؛

ستار ابدالی صنعتگر ایلامی و مدیرعامل کارخانه پروفیل زاگرس ۵۵ ساله، به علت کارشکنی‌های بانک صنعت و معدن در مقابل شعبه مرکزی این بانک اقدام خودسوزی کرده که پس از انتقال به بیمارستان مطهری روز دوشنبه فوت می‌کنند.

خودسوزی مدیرعامل کارخانه پروفیل زاگرس ستار ابدالیلطفا اخبار را از منابع آن پیگیری کنید:

  1. نیویدار
  2. آخرین‌نیوز
  3. هدف‌حافظ ❰❰
  4. جوابیه بانک صنعت و معدن!
  5. ایسنا، جزئیات خبر
  6. ایلام پویا

از پوشش خبری وسیع این اتفاق چه نتیجه‌ای می‌گیرید؟!

دیدگاه شما چیست؟

15 دیدگاه برای "خودسوزی ستار ابدالی، مقابل بانک صنعت و معدن"

اطلاع‌رسانی
avatar
مرتب‌سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بالاترین رای
hkami
مهمان

دیدگاه منم پاک شده دستتون دردنکنه

h.kami
مهمان
آقا چرا اصلا با تاسیس یک بانک کاملا اسلامی و کاملا بدون ربا که زیر نظر مراجع تقلید باشه به جنگ بانک های ربوی نمیرید؟ مردم فرق بین بانک بد و بانک خوب رو میفهمن مشکل اینجاس که اصلا یه… مشاهده ادامه نظر »
محمد
مهمان

سلام زابل عزیز
حال کردم نظرتو خوندم. ولی بگو من و تو چیکار کردیم واسه درمون این وضع؟! البته این بی‌مایه‌ها هرچی بشون بگی حقشونه. ولی خادم هم درست میگه.

زابل
مهمان
با سلام خدمت هرکسی که در صورت انتشار این متن را خواهد خواند آقا وقتی بانک بی سواد میاد پول بی زبان را دست افراد بی سوادتر از خودش میده که قراره تو اقتصادی که خود دولت هم زیرش زاییده… مشاهده ادامه نظر »
حمید
مهمان
سلام دوتا مساله رو باید درنظر گرفت یکی اون بلایی که بانک سر اون شخص آورده و یکی هم خودکشی. جفتش گناه بزرگیه. بانک که پایش بر باطله باید درست بشه اما به ضعیف بودن اون شخص هم باید توجه… مشاهده ادامه نظر »
پیمان
مهمان

من مرده اون مرام بانکهام که تمام هم غمشون کمک به تولید و رفع مشکلات مردمه . اینقدر بانکها خوبن . خیلی دوسشون دارم . اصلا وقتی این مدیرای بانکهارو میبینم خیلی خستن همش در تلاشن به مردم خدمت کنن.

ایوب علی پور
مهمان

این تازه اولشه.

محمد
مهمان

خدا به مردم رحم کند

مسعود
مهمان
من اینطور فهمیدم که احتمالا ایشون وقتی به طور اتفاقی تو یه روز آفتابی از جلوی بانکی میگذشتن ، یهو کبریت روشن یه بچه بازیگوش باعث میشه که ایشون آتیش بگیرن و به رحمت خدا برن. بعد هم معلوم میشه… مشاهده ادامه نظر »
قاف
مهمان
من هر وقت وارد بانک می شوم حس می کنم احتمالا قرار است به تیر غیب دچار شوم. فکرشو بکن مثلا همون موقع که تو بانکی خدای نکرده زلزله بشه من نمی دونم جواب نکیر و منکر را چه بدهم… مشاهده ادامه نظر »
قاف
مهمان

صدا و سیما که از راه تبلیغ نزول و ربا امورات منحوسش می گردد کلا به روی مبارکش نیاورد

aaa
مهمان

صدا و سیمای ربوی

wpDiscuz