رابطه بانک و خودسوزی چیست؟

3
http://reba.ir/?p=5819

چند روز پیش بود که خبر خودکشی یک مدیر کارخانه را در پایگاه منتشر کردیم؛ کارخانه‌ای که حدود ۳۵۰ میلیارد تومان ارزش گذاری شده بود و بانک تصمیم به مصادره آن به ارزش ۹ میلیارد تومان داشت! هنوز از شوک یک گناه کبیره نابخشودنی به نام (خودکشی) بیرون نیامده بودیم که خبر دوم در حوزه اجتماعی ما را در شوک و بهت بزرگتری فرو برد، یک مرد ۴۲ ساله در اصفهان خودش را در مقابل شعبه‌ای که همسرش در آن کار می‌کرد آتش زده و متحمل سوختگی ۱۰۰% شد! یک قتل نفس دیگر و گناهی که به طور یقین عامل آن در جهنم مخلد خواهد شد.

این قتل‌ها که عامل اصلی آن این نهاد ذات ربوی است باعث می‌شود تا کار به گونه‌‍‎‌ای پیش برود که حتی اگر مدیران و کارکنان بانک نیز نخواهند این اتفاقات بیافتد، به طور طبیعی و در روند جریان اجتماعی این دومینوها به ترتیب فرو افتاده و افرادی را مجبور به انجام عملی می‌کنند که هر آشنا به شریعتی می‌‌تواند بگوید که حکم آن خلود در جهنم است. وقت آن رسیده تا برای ربای مسلط در جامعه فکری شود.

مرد ۴۲ ساله در اصفهان خودسوزی کرد

اصفهان- ایرنا- مردی ۴۲ ساله پیش از ظهر شنبه در یکی از بانک های شهر اصفهان اقدام به خودسوزی کرد.

 

به گزارش ایرنا، برخی منابع، دلیل این اقدام را اختلاف فرد یاد شده با همسرش که کارمند همان بانک است، اعلام کردند. گفته می شود کپسول های اطفاء حریق موجود در بانک، هنگام وقوع حادثه کارایی لازم را نداشته است. مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی اصفهان درپی اطلاع از وقوع این حادثه با اعزام یک واحد امداد اورژانس ۱۱۵ ، این مرد را به بیمارستان سوانح و سوختگی منتقل کرد. یک مسوول در بیمارستان سوانح و سوختگی ، درصد سوختگی این مرد را ۱۰۰درصد اعلام کرد. ت / ۵۴۳ / ۷۱۳۱ / ۵۵۶

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا)

دیدگاه شما چیست؟

3 دیدگاه برای "رابطه بانک و خودسوزی چیست؟"

اطلاع‌رسانی
avatar
مرتب‌سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بالاترین رای
ایوب علی پور
مهمان

مرگ بر بانک داری ربایی.هر چهار هفته یک بار باید قسط پرداخت کنی.از فردای پرداخت اولین قسط باید به فکر قسط بعد باشی.بعد محور زندگی ات می شود بانک.

مسعود
مهمان
بانک ها رابطه مستقیمی با نابودی زندگی مردم دارند.انواع مرگ و میرها و جنایت های عجیب و غریب که تا ۴۰ سال پیش در این مملکت جایی برای بحث نداشت،اکنون در این کشور واقعا انجام می گیرد و حتی آنقدر… مشاهده ادامه نظر »
محمد
مهمان

این افراد چوب اعتمادشان به سیستم ربوی را میخورند و دنیا و آخرتشان نابود میشود.

wpDiscuz