راه اندازی قالب جدید پایگاه

9
http://reba.ir/?p=6088

مدتیست که داریم روی چیدمان کلان جنبش کار می‌کنیم. الان به ماه چهارم این کار رسیدیم و چهار ماه است که با دوستان مختلفی مانند روحانیون، دانشجویان فلسفه،اساتید و صاحب نظران اقتصادی گرفته تا جامعه‌شناسان و دکترینولوژیست‌ها و بقیه اساتید رایزنی و بحث کردیم تا ساختار جنبش را به شکل کلانی بهبود و ترسیم کنیم. حدود سه ماه طول کشید تا این ساختار جدید که بخشی از آن محرمانه و بخش از آن آشکار است تهیه اصلاح و تدوین شود. مرحله بعد طراحی ساختار جنبش بنا به نیاز این ساختار بود که به حمد الله در حدود یک ماه تدوین راهنمای طراحی برای توضیح آنچه ما نیاز داریم به طراحان محترم طول کشید، افراد زیادی اعلام همکاری اولیه کردند که شکر خدا از میان آنها دوستانی برای اجرا اعلام آمادگی قطعی نمودند، حالا کار دارد کم کم پیش می‌رود، مقاله‌ها و متن‌های پایگاه دارد بازچینش و مرتب می‌شود. بخش‌های مختلف آن دارد آماده ارائه می‌شود و سایت دارد جان می‌گیرد. در این مدت از همه دوستانی که کم‌کاری ما را در بروزرسانی محتویی و تولید پوسترهای جدید تحمل کردند پوزش می‌طلبیم. خدا ماجورتان بدارد.طرح پیشنهادی قالب جدید وردپرسی پایگاه ربا

دیدگاه شما چیست؟

9 دیدگاه برای "راه اندازی قالب جدید پایگاه"

اطلاع‌رسانی
avatar
مرتب‌سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بالاترین رای
ربا
مهمان
در ضمن اگر منظورتان همان دکترینولوژیست بوده، لطف می کنید چند نفر از این دکترینولوژیست های ایرانی را معرفی بفرمایید، می خواستم بیشتر ازشان بخوانم. ضمنا ببخشید بنده کتاب سقوط آزاد را هم تهیه کردم اما این جمله را نیافتم.… مشاهده ادامه نظر »
ربا
مهمان

این متنی است که خود شما نوشته اید: «صاحب نظران اقتصادی گرفته تا جامعه‌شناسان و دکترولوژیست‌ها و بقیه اساتید رایزنی و بحث کردیم».
یعنی شما متنی را که منتشر می کنید، نمی خوانید!
عجب روزگاری شده. بنده از متن شما پرسیدم.

ربا
مهمان

دوباره سلام
بنده در آن لینک هم چیزی در باب «دکترولوژی» و «دکترولوژیست»، نیافتم!
این تعبیر را نخستین بار اینجا دیدم. تعریفش را می فرمایید. در آن لینک هم نبود.

ربا
مهمان

سلام
دو تا سوال داشتم:
۱. دکترولوژی یعنی چی؟ دکترولوژیست یعنی چی؟
۲. چرا سنت را مقابل تئوری فرض کرده اید؟ چه نسبتی با هم دارند؟

بت شكن
مهمان

پیشنهاد میکنم کرسی های آزاداندیشی مجازی با شاخص های رهبری ایجاد کنید.

wpDiscuz