گزارش خبرگزاری تسنیم از برپایی غرفه‌های «نهضت مردمی ممانعت از جنگ با خدا» در راهپیمایی ۲۲ بهمن

1
http://reba.ir/?p=12644

آخرین اخبار مرتبط با ربا را از «کانال نهضت ممانعت از جنگ با خدا» دنبال کنید

به گزارش نهضت ممانعت از جنگ باخدا؛ به نقل از خبرگزاری تسنیم، در یک دهه گذشته نقد نظام پول و بانک رایج کشور، به یکی از دغدغه‌های اساسی فرهیختگان و اندیشمندان آشنا با این حوزه بدل شده است؛ جالب اینکه بخش قابل توجهی از این نقد مؤثر و راهگشا توسط نهادهای غیررسمی و غیردولتی متکی به مردم هدایت می‌شود. گروههای مؤثری که به دلیل عدم وابستگی، آزادانه و با نگاه نقاد به بررسی فرآیندهای موجود و اصلاح آنها مبادرت می‌کنند؛ رهبر فرزانه انقلاب از فعالیتهای اینگونه با تعبیر «آتش به اختیار» تجلیل کردند.

در همین راستا گروه مردمی «نهضت مردمی ممانعت از جنگ با خدا» همه ساله با تشکیل شبکه‌ای سراسری از افراد علاقه‌مند، با حضور در راهپیمایی سراسری ۲۲ بهمن تلاش می‌کند موضوع «مبارزه با ربا» را به گفتمان عمومی تبدیل کند.

بیشتر ببینید

۱. حسن سبحانی:‌ فعالیت بانکها را تفکیک کنید درست می‌شود

۲. بفرمایید قمار؛‌ تحلیل قیمت “بیت‌کوین” از ۲۰۰۹ تاکنون + نمودارها

بر همین اساس مسئول این گروه در سال جاری، عموم نخبگان و صاحبنظران را به بازدید از این کمپین دعوت کرد.

محمدهادی مذهب‌جعفری در این زمینه به خبرنگار تسنیم گفت: به لطف خدا امسال از شهرستان‌های سراسر کشور برای برپایی غرفه با استقبال چشم‌گیری نسبت به سال گذشته روبرو شده‌ایم. از مردم دعوت می‌کنم با بازدید از غرفه‌های این گروه دانش و آگاهی خود را نسبت به این موضوع ارتقاء دهند.

هر ساله غرفه‌های این کمپین در راهپیمایی سراسری روز ۲۲ بهمن در نقاط مختلفی از کشور برپا می‌شود. تصاویری از حضور شخصیتهای شناخته شده غرفه‌های این گروه در سالهای گذشته را ببینید.

+ تیتر وار پرونده «باجِ‌باجه» را اینجا ببینید

+ برای اطلاع بیشتر، از سایت این مجموعه مردمی اینجا دیدن کنید

منیع: خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/*
 

1
دیدگاه شما چیست؟

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
رسول Recent comment authors
  Subscribe  
جدیدترین قدیمی‌ترین بالاترین رای
اطلاع‌رسانی
رسول
مهمان
رسول

خوابی که ۵۷ سال بعد بیدارشان کرد ! در اساطیر یونان، اسطوره ای به نام Apimenides «اپی‌منیدس» هست. روایت می‌کنند “وقتی پسر کوچکی بود دنبال گوسفندی گم شده رفت و خوابی سنگین بر او غلبه کرد که ۵۷ سال طول… مشاهده ادامه نظر »