با توجه به تغییر قالب سایت و تغییراتی در بخش های گوناگون، مشکلاتی در بخش های گوناگون بوجود آمده که در حال رفع این مشکلات و بازسازی بخش های آسیب دیده هستیم. از شکیبایی شما متشکریم.
پرونده ویژه «راز‌های پنهان پول»

پرونده ویژه «راز‌های پنهان پول»

استاد حسن عباسی در برنامه تلویزیونی راز مورخ ۲۶ تیرماه ۱۳۹۳ به بررسی موضوع اقتصاد با محوریت پول و رازهای آن پرداختند که در ادامه با ایجاد پرونده ویژه‌ای به بررسی ابعاد مختلف آن و ارائه مستندات موجود در جلسه خواهیم پرداخت.


این نوشته بروز خواهد شدویدئو برنامه

دانلود برنامه راز با موضوع بزرگترین کلاه برداری تاریخ   دانلود فایل تصویری: (کیفیت متوسط) دانلودDirectLinkUploaBbaz  |  Rodfile  حجم:۳۸۶ مگابایت

توضیحات بیشتر متن کامل برنامه


 چند کلیپ در مورد رباشبکه آپارات جنبشپایگاه کدآمایی


مستندات برنامه

 رازهای پنهان پولمستند  Hidden Secrets of MONEY یک برنامه ویدئویی چند قسمتی است که توسط اقتصادان آمریکایی Michael Maloney ( مایکل مالونی) ساخته شده است. این برنامه ویدئویی به بررسی فروپاشی اقتصاد در آمریکا و همچنین بررسی پول و امپراتوری دلار می پردازد. قسمت یک تا چهار این مستند تقدیم می گردد.

 این مستند برای اولین بار در برنامه راز مورخ ۲۶ تیر ماه ۱۳۹۳ معرفی گردید. موضوع این برنامه راز ” بزرگترین کلاهبری تاریخ” نام داشت. که به بررسی اقتصاد در حال نابودی آمریکا پرداخته بود.

برای دریافت و بررسی و تحلیل این مستند به این صفحه مراجعه بفرمایید

[تصویر:  info.png] نام  : مستند Hidden Secrets of Money
 
قسمت: اول ، دوم ، سوم و چهارم
 
سازنده : Hidden Secrets of Money                          
 

حسن عباسی راز جنگ تمام عیار کلیپ جنگ تمام عیار (Total War) نامش را وام‌دار سخن امام خامنه‌ای است که فرموده تحریم‌ها به جنگ تمام عیار اقتصادی تبدیل شده‌اند. این کلیپ قطعاتی از برنامه تلویزیونی راز مورخ ۲۶ تیرماه ۱۳۹۳ است که مستندات بدان پیوست شده و در کیفیت عالی و زیر نویس انگلیسی ( برای انتشار در یوتیوب و در جهان) موجود است.

برای تماشا در آپارات به شبکه آپارات جنبش و برای دریافت از اینجا اقدام فرمایید برای تماشا در جنبش نیز بر روی تصویر روبرو کلیک کنید.