با توجه به تغییر قالب سایت و تغییراتی در بخش های گوناگون، مشکلاتی در بخش های گوناگون بوجود آمده که در حال رفع این مشکلات و بازسازی بخش های آسیب دیده هستیم. از شکیبایی شما متشکریم.
دوری از بانکداری ربوی و جلوگیری از ترویج ربا در جامعه از ویژگی بانکدارکی اسلامی است

دوری از بانکداری ربوی و جلوگیری از ترویج ربا در جامعه از ویژگی بانکدارکی اسلامی است

سید قاسم جاسمی، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی نیز با تقدیر از عملکرد بانک قرض الحسنه رسالت عنوان داشت: خدمتگزاران به مردم از مقام و منزلتی والا در نزد خداوند متعال برخوردارند.

 

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: دوری از بانکداری ربوی و جلوگیری از ترویج ربا در جامعه از ویژگی های مهم بانک های خدمتگزار و اسلامی است و امید است با تلاش های بیشتر شاهد تجلی بیش از پیش بانکداری اسلامی در کشور باشیم.

 

شهریار سعید پورع مدیر کل بانک قرض الحسنه رسالت در کرمانشاه نیز در این مراسم بیان داشت: با توجه به استقبال گسترده مردم از خدمات نوین بانکی درباره پرداخت وام های بدون سود فقط با کارمزد دو درصد در کشور و استان کرمانشاه، شعبه آیت الله کاشانی بانک قرض الحسنه رسالت با حضور مسؤولان استانی از جمله مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در امور اهل سنت کرمانشاه، مدیر اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک کرمانشاه، نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، فضل الله رنجبر فرماندار کرمانشاه، مهندس افشار مدیر کل بیمه ایران در استان کرمانشاه و دیگر کارکنان و مسؤولان افتتاح شد.

منبع: رسا