با توجه به تغییر قالب سایت و تغییراتی در بخش های گوناگون، مشکلاتی در بخش های گوناگون بوجود آمده که در حال رفع این مشکلات و بازسازی بخش های آسیب دیده هستیم. از شکیبایی شما متشکریم.

حمایت مالی

بالاترین صدقه

حمایت مالی از نهضت

نهضت مردمی ممانعت از جنگ با خدا که در راستای ربا زدایی از جامعه فعالیت می‌کند یک نهضت مردمی بوده و بودجه آن توسط نهاد یا سازمان دولتی – خصوصی تامین نمی‌شود.

تامین هزینه‌های جاری نهضت اعم از

  • تولید و نشر کتاب،
  • تهیه و تولید کلیپ و ویدئو،
  • ساخت و طراحی پوستر‌ها و محصولات گرافیکی،
  • برگزاری همایش‌ها و روی‌دادها و
  • مدیریت شبکه‌های اجتماعی

از مهم‌ترین فعالیت‌های عمومی نهضت هستند که نیازمند یاری مالی اعضا است. گرچه همواره در این مسیر دست یاری خدا از آستین مومنان و علاقه‌مندان بیرون بوده اما نیازمند یاری دوستان و علاقه‌مندان است.

رسول گرامی اسلام (ص):

مردم، صدقه‌ای همچون نشر دانش نداده‌اند.

کتابخانه نهضت

دریافت کتب نهضت به صورت رایگان

ورود

نگارخانه نهضت

طرح‌هایی که گرافیست‌ها به رایگان نذر نهضت کرده‌اند

بنگرید

نگارخانه نهضت

کلیپ‌ها، موشن‌گرافی‌ها و مصاحبه‌های تولید شده را

اینجا ببینید

[contact-form-7 id=”14998″ title=”پرداخت”]

عضویت در صندوق

صندوق مشارکت نهضت؛ متشکل از افرادی است که مبلغ مشخصی را متعهد می‌شوند که به عنوان حداقل ممکن در هر ماه به حساب نهضت واریز کنند. و تلاش می‌کنند تا این مبلغ را نه از میزان درآمد فعلی، بلکه از درآمد ناشی از کار مضاعف بر درآمد فعلی در طول ماه تامین کنند. کف مبلغ تعهدی 10 هزار تومان است و لغو عضویت در هر زمان ممکن است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با برادر زارعی تماس حاصل فرمایید.

واریز مستمر

پایای مستمر یعنی واریز منظم از حساب خودتان به یک حساب در یک بانک دیگر. برای این کار وارد درگاه اینترنتی بانک خودتان بشوید، قسمت «پایای مستمر یا انتقال پول مستمر» را پیدا کنید، و با استفاده از «شمارۀ شبا»، یک دستور پرداخت مستمر بین بانکی صادر کنید و البته هروقت خواستید، می‌توانید قطعش کنید.

شماره شبا: IR840700001000118081588001