حسن عباسی: آقایان تلاش می‌کردند سایه جنگ با خدا را برطرف کنند

3
http://reba.ir/?p=12088

 

آخرین اخبار مرتبط با ربا را از «کانال جنبش ممانعت از جنگ با خدا» دنبال کنید

 

به گزارش جنبش مردمی ممانعت از جنگ با خدا به نقل از دانا؛ رئیس اندیشکده یقین گفت: یک سوالی که مطرح می شود این است که چرا هر کسی در جمهوری اسلامی مسئولیت بزرگی را قبول می کند، بعد از چند وقت زمین می خورد. جوانان انقلابی باید بدانند که وقتی فردی که خود را نساخته و ظرفیت جمهوری اسلامی را ندارد اگر به عنوان یک مسئول برگزیده شود، بی تردید پس زده خواهد شد.

استاد حسن عباسی با انتقاد از صحبتهای برخی مسئولان که عنوان می کنند ما وظیفه بردن مردم به بهشت را نداریم، اظهار کرد: در سال گذشته ۶۱ بار مراجع تقلید ما نسبت به خطرات مخرب ربا در اقتصاد کشور هشدار دادند ولی ای کاش آقایانی که به دروغ عنوان می کنند که ما سایه جنگ را از سر مردم برداشتیم یک بار تلاش می کردند سایه جنگ با خدا را برطرف کنند.

وی در ادامه افزود: قرآن می گوید که ربا جنگ با خداست و اسلام شناسان عصر ما نیز بارها برای برطرف شدن این مشکل فریاد زده اند، اما این مسئولان چون درد دین ندارند فقط به دنبال نسخه های غربی برای حل مشکلات خود هستند.

منبع: خبرگزاری دانا

دیدگاه شما چیست؟

3 دیدگاه برای "حسن عباسی: آقایان تلاش می‌کردند سایه جنگ با خدا را برطرف کنند"

اطلاع‌رسانی
avatar
مرتب‌سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی‌ترین | بالاترین رای
aaaaaa
مهمان
جناب عباسی کدام نسخه غربی در کشورهای غربی نرخ سود بانکی به ۲ درصد هم نمی رسد چرا حرف بی حساب می زنید این کلاه شرعی خوتان است ربطی به ین دولت و ان دولت هم ندارد و همیشه بوده… مشاهده ادامه نظر »
مهدی نریمانی
مهمان
دوست عزیز اقای عباسی حرف بی حساب نمیزنه سوء سفاهم پیش اومده ایشون میگن الگوی غربی استفاده نکنن منظورشون اینه الگوی مطلوب توسعه رو چرا نظریه نهادگران و کینزی های جدید که اساس کارشون رباست رو بعنوان سند حکومتی ارائه… مشاهده ادامه نظر »
Iron
مهمان
این ۲% ۴% ….۱۸% را چه جوری حساب کردید!!؟؟ اگر قرار داد ربوی باشه چه ۰۰۰.۱% چه ۱۰۰% ربا محسوب میشه حتی اگر به اندازه پر مگس باشه ربا رباست یعنی اگر کسی ۲% ربا گرفت با کسی ۱۸% گرفته… مشاهده ادامه نظر »
wpDiscuz