با توجه به تغییر قالب سایت و تغییراتی در بخش های گوناگون، مشکلاتی در بخش های گوناگون بوجود آمده که در حال رفع این مشکلات و بازسازی بخش های آسیب دیده هستیم. از شکیبایی شما متشکریم.
آغاز مزایده اموال مازاد بانک‌ها/ فروش ۴۷۰ میلیارد تومان ملک در ۶ سال

آغاز مزایده اموال مازاد بانک‌ها/ فروش ۴۷۰ میلیارد تومان ملک در ۶ سال

منبع : فارس

مدیر عامل شرکت فروش اموال مازاد بانک‌ها با اشاره به شروع مزایده اموال مازاد بانک‌ها، گفت: از آغاز به کار شرکت در سال ۸۷ تاکنون ۴۷۰ میلیارد تومان از اموال مازاد بانک‌ها توسط این شرکت به فروش رسیده است.

خبرگزاری فارس: آغاز مزایده اموال مازاد بانک‌ها/ فروش ۴۷۰ میلیارد تومان ملک در ۶ سال
 

 

حسن یمنی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، با اشاره به آغاز برگزاری مزایده املاک بانک‌‌ها از امروز در سراسر کشور، اظهارداشت: این مزایده، چهل و پنجمین مزایده برگزار شده توسط این شرکت از ابتدای تاسیس است.

وی با بیان اینکه بازگشایی پاکات پیشنهادی از روز ۲۱ بهمن انجام می‌شود، افزود: در این مرحله ۲۹۹ ملک به ارزش پایه ۹۸۸ میلیارد ریال عرضه می‌شود.

مدیر عامل شرکت فروش اموال مازاد بانک‌ها (فام) در پاسخ به این سوال که از ابتدای فعالیت شرکت تا امروز چه میزان از اموال مازاد بانک‌ها به فروش رسیده است، گفت: در سال ۸۷ که سال ابتدایی فعالیت این شرکت بوده ۵۰ میلیارد ریال، هشتاد و هشت ۲۳۶ ملک به ارزش ۷۱۷ میلیارد ریال، سال هشتاد و نه ۱۰۹ ملک به ارزش ۱۷۴ میلیارد ریال، سال نود ۲۲۱ ملک به ارزش ۸۶۷ میلیارد ریال، سال نود و یک ۳۱۹ ملک به ارزش ۹۹۸ میلیارد ریال، سال نود و دو ۳۰۸ ملک به ارزش ۱۴۰۱ میلیارد ریال و از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۰۲ ملک به ارزش ۴۶۶ میلیارد ریال فروخته شده است.

یمنی تصریح کرد: در مجموع حدود ۴۷۰۰ میلیارد ریال (۴۷۰ میلیارد تومان) اموال مازاد بانک‌ها به فروش رسیده که متعلق به بانک‌های دولتی بوده است.

سال تعداد املاک به فروش رسیده ارزش
۸۷ ۱۷ ۵۰ میلیارد ریال
۸۸ ۲۳۶ ۷۱۷ میلیارد ریال
۸۹ ۱۰۹ ۱۷۴ میلیارد ریال
۹۰ ۲۲۱ ۸۶۷ میلیارد ریال
۹۱ ۳۱۹ ۹۹۸ میلیارد ریال
۹۲ ۳۰۸ ۱۴۰۱ میلیارد ریال
ابتدای ۹۳ تاکنون ۱۲۰ ۴۴۶ میلیارد ریال