با توجه به تغییر قالب سایت و تغییراتی در بخش های گوناگون، مشکلاتی در بخش های گوناگون بوجود آمده که در حال رفع این مشکلات و بازسازی بخش های آسیب دیده هستیم. از شکیبایی شما متشکریم.

مشاوره پژوهشی و پایان‌نامه

مشاوره پژوهشی و پایان‌نامه

علم مبارزه در اسلام، الگویی است متفاوت از علوم مبارزه مارکسیستی و لیبرالیستی، در این مبارزه جبهه‌های متفاوتی وجود دارند که جبهه علمی به نوعی حائز اهمیت است. مبارزه علمی با ربا را می‌توان یکی از سطوح مهم و ارزشمند دانست چراکه به نوعی پشتیبان مهمات آتش‌بار در حوزه مردمی و عمومی کار است. گزاره‌ها باید کشف، ایجاد و تثبیت شوند، آنگاه می‌توان از آن‌ها در فضای رسانه‌ای و انگیزشی استفاده کرد.
از همین رو نهضت برای تقویت مبانی نظری خود به راهنمایی پایان‌نامه‌ها در حوزه‌های اقتصاد، بازرگانی، تبلیغات، جامعه‌شناسی و سایر رشته‌های مرتبط با ربا و ‹ریشه‌ی ربا› می‌پردازد و تلاش دارد با گسترش عناوین پایان‌نامه‌های دفاع شده در این حوزه به ایجاد ادبیاتی گسترده در بدنه دانشگاهی مبادرت ورزد.

مشاوره پایان‌نامه

مشاوره موضوع، راهنمایی، مشاوره محتوایی، مشاوره گزاره و ارجاع به اساتید از جمله مواردی است که نهضت می‌تواند به شما در این موارد کمک کند.

اگر تمایل به انجام پژوهشی آکادمیک یا فقهی را دارید، ما فهرستی بلند از موضوعات برای انجام پژوهش داریم که نیازمند جوانان مجاهد در عرصه علم و اندیشه است.

پژوهش‌های علمی

در صورت تمایل به جهاد علمی در جبهه دفاع از الله، یا مشاوره موضوع پایان نامه می‌توانید با شماره 02177417641 تماس حاصل فرمایید.