با توجه به تغییر قالب سایت و تغییراتی در بخش های گوناگون، مشکلاتی در بخش های گوناگون بوجود آمده که در حال رفع این مشکلات و بازسازی بخش های آسیب دیده هستیم. از شکیبایی شما متشکریم.

البیعت لله

داستان ربا

اقتصادهای غربی هم اکنون در زادگاهشان یعنی امریکا و اروپا با مشکلات جدی روبرو هستند. این اقتصاد مریض را در بدنه جوامع اسلامی نیز گسترش دادند. چرا حمله نظامی کنند یا برای ناتو فرهنگی هزینه بگذارند؟ ویروس ربا و اقتصاد غربی را تزریق کردند.حال این ویروس مسلمانان را به جنگ با خدایشان می‌فرستد نانشان حرام و فرهنگ و اعتقاداتشان نابود می‌شود و خدا نیز با قومی که به جنگ آمده‌اند همان می‌کند که با اقوام پیش کرد خواه این قوم تابوت عهد با خود داشته باشند یا داعیه ولایت‌فقیه.

در روایات فراوانی ذکر شده که پرچم حضرت مهدی‏ علیه السلام هنگام ظهور، همان پرچم پیامبر اکرم‏صلی الله علیه وآله است. امام صادق‏ علیه السلام فرمود: «مَعَهُ رَایَهُ رَسُول اللّه‏ صلی الله علیه وآله». آن‏گاه حضرت در پاسخ شخصی که پرسید: آیا نزد او است یا اینکه برای او آورده می‏شود؟ فرمود: «بلکه جبرئیل آن را خواهد آورد».

تمامی اسناد در باره این متن را در اینجا ببینید: البیعتــــــــــ لله

همه دوستان و دشمنان بدانند اگر با حزب‌الله نباشند در حزب شیطان جا گرفته‌اند. در کربلا بی‌طرف معنی ندارد.

بدانیم این سو الله قادر متعال ، نبی اکرم و امامان ما اعم از امام حسین علیه‌السلام و امام عصر علیه‌السلام قرار دارند و آن سو… هرکه می‌خواهد باشد. عاشورا مجدد تکرار نخواهد شد.

إِنَّ الْأَرْضَ لِلَّهِ یُورِثُهَا مَن یَشَاءُ مِنْ عِبَادِهِ وَالْعَاقِبَهُ لِلْمُتَّقِینَ ﴿الأعراف: ١٢٨﴾