با توجه به تغییر قالب سایت و تغییراتی در بخش های گوناگون، مشکلاتی در بخش های گوناگون بوجود آمده که در حال رفع این مشکلات و بازسازی بخش های آسیب دیده هستیم. از شکیبایی شما متشکریم.
مدیر عامل بانک ملی در دیدار با  آیت‌الله موسوی اردبیلی: پرداخت 2800 وام ارزان قیمت به طلاب/ خدمات مناسبی را به طلاب و مراجع ارائه می‌کنیم

مدیر عامل بانک ملی در دیدار با آیت‌الله موسوی اردبیلی: پرداخت 2800 وام ارزان قیمت به طلاب/ خدمات مناسبی را به طلاب و مراجع ارائه می‌کنیم

عبدالناصر همتی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله موسوی اردبیلی، با بیان اینکه بانک ملی در طول سال‌های گذشته تلاش کرده است، در خدمت مردم و اقتصاد کشور باشد، اظهار کرد: بانک ملی در چند سال گذشته با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کرده و حجم فشارها برای پرداخت تسهیلات و موارد دستوری موجب شد تا مطالبات دولت به بانک ملی به شدت افزایش یابد.

*پرداخت 2800 وام ارزان قیمت به طلاب

همتی اضافه کرد: حدود 2 هزار و 800 وام ارزان قیمت و 8 هزار تسهیلات قرض‌الحسنه به طلاب از سوی بانک ملی پرداخت شد و با هماهنگی‌های صورت گرفته با مرکز خدمات به حدود 600 نفر از اساتید حوزه هم در نقاط گوناگون کشور تسهیلات مسکن پرداخت می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی بانک‌های کشور و مدیر عامل بانک ملی  عنوان کرد: بانک ملی در قم در کنار ارائه خدمات به مردم، خدمات مناسبی را به طلاب و مراجع ارائه می‌کند.

منبع: خبرگزاری فارس

انتهای پیام/

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  1. عبدالناصر همتی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله موسوی اردبیلی، با بیان اینکه بانک ملی در طول سال‌های گذشته تلاش کرده است، در خدمت مردم و اقتصاد کشور باشد، اظهار کرد: بانک ملی در چند سال گذشته با مشکلات بسیاری دست و پنجه نرم کرده و حجم فشارها برای پرداخت تسهیلات و موارد دستوری موجب شد تا مطالبات دولت به بانک ملی به شدت افزایش یابد.
    ***
    ولی ایشان نگفت علت اصلی مشکلات بانک ملی سودهای زیادی است که روزشمار به سپرده گذاران پرداخت می شود و تبعض و فساد و بی عدالتی و اختلاف طبقاتی را روز به روز تشدید می کند.ایشان نگفت که اگر سود سپرده ها ریشه کن شود یا حداقل مثل سایر کشورهای دنیا باشد رکود و بی کاری و تورم و قاچاق ریشه کن می شود و اصولاً نیازی نخواهد بود که بانکها تسهیلات بیچاره کننده به مردم پرداخت کنند زیرا صاحبان سرمایه مجبور خواهند شد سرمایه خود را در خدمت کار و تولید و اشتغال قرار دهند و به دولت مالیات نیز بپردازند.ایشان نگفت ام الفساد سود بانکی است(سود پرداختی به سپرده های بانکی)با یارانه دولتی تسهیلات ارزان پرداخت کردن فایده ای ندارد به هر حال باز هم از بیت المال و دولت به جیب سپرده گذاران می رود(دولتی که در پرداخت مطالبات مستضعفان و بازنشستگان عاجز است) و رکود و انباشت ثروت در دست اقلیت تشدید می شود اقلیت هم که پول ها را راکد می گذارند و در بانکها سپرده می کنند و نتیجه ای جز فساد و اختلاس و رکود و بی کاری و بی خیری و بی برکتی نخواهد داشت.
    http://ar-rafiee.mihanblog.com/

  2. اکثر مراجع تقلید، به جز آیت الله موسوی اردبیلی که غالبا از دولت یازدهم طرفداری می کند، نسبت به سود بانکی یا خسارت تاخیر تادیه اعلام نظر کرده اند و آن را حرام دانسته اند و در فتوا یا سخنان خود، نسبت به لزوم تغییر سیستم بانکی مبتنی بر بهره هشدار داده اند.