با توجه به تغییر قالب سایت و تغییراتی در بخش های گوناگون، مشکلاتی در بخش های گوناگون بوجود آمده که در حال رفع این مشکلات و بازسازی بخش های آسیب دیده هستیم. از شکیبایی شما متشکریم.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان: ربا ریشه انسان را می‌زند

نماینده ولی فقیه در استان کرمان: ربا ریشه انسان را می‌زند

آیت‌الله سید یحیی جعفری شامگاه امروز در نشست با علما و روحانیون استان در زمینه فرهنگ و اقتصاد مقاومتی، با اشاره به فرموده نبی مکرم اسلام مبنی براینکه فضیلت علم و دانش بالاتر از فضیلت بندگی و عبادت خدا است اظهار داشت: اگر یک‌ ساعت دنبال علم و دانش برویم بهتر از آن است که نماز مستحبی خوانده شود.

نماینده ولی فقیه در استان کرمان  با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی با معجزه تحقق پیدا نمی‌کند تصریح کرد: استاندار کرمان اقدامات خوبی در تحقق این شعار به صورت شبانه‌روزی انجام می‌دهند.

آیت‌الله جعفری با اشاره به اینکه تحقق این شعار زمان بر است اما نباید از تلاش خسته شد بیان کرد: کرمان با بحران آب مواجه است و هشدارهای زیادی در خصوص کم‌آبی استان کرمان داده شده و در حال حاضر اتفاقاتی در زمینه رفع این معضل در حال انجام است.

حجت‌الاسلام حمید اسماعیل‌پور نیز در این جلسه بر ربوی بودن بانکها انتقاد کرد و  گفت: این گونه وام در زندگی فردی برود آن فرد فقیر می‌شود و فقیر کسی است که هیچ کاری از دستش بر نمی‌آید.

وی با بیان اینکه ربا ریشه انسان را می‌زند و با اشاره به اینکه  عدم زمینه‌سازی صادرات بی‌دغدغه محصولات کشاورزی در استان وجود دارد گفت: آنهایی که مانع صادرات هستند منافع خودشان در خطر است.

امام جمعه راین با بیان اینکه سود بانکی بسیار زیاد است و باید تسهیلات ارزن‌ قیمت به راحتی در دسترس قشر ضعیت و متوسط قرار گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

انتهای پیام/