با توجه به تغییر قالب سایت و تغییراتی در بخش های گوناگون، مشکلاتی در بخش های گوناگون بوجود آمده که در حال رفع این مشکلات و بازسازی بخش های آسیب دیده هستیم. از شکیبایی شما متشکریم.
فراخوان برگزاری دومین همایش ملی نهضت مردمی ممانعت از جنگ باخدا

فراخوان برگزاری دومین همایش ملی نهضت مردمی ممانعت از جنگ باخدا

نهضت مردمی ممانعت از جنگ با خدا دومین همایش کشوری خود را برگزار می‌کند. زمان پخش این همایش ۲۹ آذر الی ۵ دی خواهد بود. به علت شیوع بیماری منحوس کرونا و رعایت پروتکل های بهداشتی این همایش بصورت کاملا مجازی می باشد. و پخش آنلاین در حساب نهضت در اینستاگرام، روبیکا، آپارات و سایت نهضت صورت می گیرد. همچنین همایش پیش رو با حضور اساتید و کارشناسان صورت خواهد گرفت. برای مشاهده و اطلاع از میهمان های دعوتی به صفحه کنفرانس نهضت رجوع بفرمایید.

محورهای اصلی این همایش پیرامون موضوعات رویکرد جمهوری اسلامی در تقنین پول و بانکداری، ربا؛ بزرگترین کلاه‌برداری جهان، جنگ ارزی؛ جنگی برپایه ربا، بحران بدهی و فروپاشی، زندگی بدون وام؛ تولید بدون وام، پارادوکس بانکداری قرض الحسنه، دکترین بیع؛ الگوی قرآنی معیشت، زکات شاخص نظام‌ساز خواهد بود. عطف به برگزاری همایش بصورت آنلاین (صفحه کنفرانس)، از همه‌ی علاقمندان در سراسر کشور دعوت بعمل می‌آوریم. منتظر حضور گرم شما عزیزان هستیم.