با توجه به تغییر قالب سایت و تغییراتی در بخش های گوناگون، مشکلاتی در بخش های گوناگون بوجود آمده که در حال رفع این مشکلات و بازسازی بخش های آسیب دیده هستیم. از شکیبایی شما متشکریم.
آیت الله مکارم شیرازی: ربا زندگی مردم را آلوده به گناه کرده است

آیت الله مکارم شیرازی: ربا زندگی مردم را آلوده به گناه کرده است

به گزارش خبرگزاری اهل‏بیت(ع) ـ ابنا ـ  آیت الله العظمی مکارم شیرازی صبح امروز در حسینیه ایمانیه در جمع مسئولان استان فارس اظهار کردند: متاسفانه با شیوه‌هایی که از سوی برخی متصدیان بانک‌ها به مشتریان برای دریافت وام با فاکتورهای قلابی پیشنهاد و تسهیلات ارایه می‌شود، بانکداری اسلامی زیر سوال رفته و ربا زندگی مردم را آلوده به گناه کرده است.آیت الله مکارم شیرازی

ایشان تصریح کردند: مسئولین برای برچیده شدن این اقدام باید تدابیری بیاندیشند تا تسهیلات آسان‌تر شود و افراد برای دریافت تسهیلات، به گناه کشیده نشوند.

این مرجع تقلید خاطرنشان کردند: امروزه آسیب‌های اجتماعی دور از چشم مسئولان مانده در حالی که این آسیب‌ها در آینده به آسیب‌های اقتصادی، نظامی و سیاسی تبدیل می‌شود به همین منظور مسئولان استان باید در رفع این معضل چاره اندیشی کنند.

مفسر برجسته قرآن کریم با بیان اینکه متاسفانه بدحجابی در بعضی از شهر‌ها مشاهده می‌شود، گفتند: ضرورت دارد متولیان امر این موضوع را بیش از پیش پیگیری کنند.

مرجع عالیقدر جهان تشیع به موضوع اخلاص اشاره کرده و افزودند: اگر بین مسئولین و رجال و سیاسیون و تمامی اقشار جامعه، مسئله اخلاص عمل رعایت شود و همگی برای رضای خداوند گام بردارند، بسیاری از مشکلات پیش رو در جامعه مرتفع و همگی با آرمش زندگی می‌کنند.