با توجه به تغییر قالب سایت و تغییراتی در بخش های گوناگون، مشکلاتی در بخش های گوناگون بوجود آمده که در حال رفع این مشکلات و بازسازی بخش های آسیب دیده هستیم. از شکیبایی شما متشکریم.
وقتی ناله صاحب سگ در آمد!

وقتی ناله صاحب سگ در آمد!

“کشتن مخلوق”

کشتن مخلوق رییس جمهور آمریکاتوماس جفرسون: من معتقدم که برای آزادی ما مؤسسات بانکی از ارتش‌ها خطرناک‌ترند. اگر مردم آمریکا همیشه اجازه بدهند تا بانک‌های خصوصی (فدرال رزرو) اول با تورم و سپس با تقلیل قیمت‌ها مسئله­ی ارز آنان را کنترل کند، بانک‌ها و شرکت‌هایی که در کنار آن‌ها رشد می‌کنند مردم را از همه­ی اموالشان محروم می‌کنند، تا جایی که فرزندان آن­ها در سرزمینی که پدرانشان فتح کردند در حالی متولد می‌شوند/زندگی می‌کنند که بی‌خانمان هستند.

“The Creature From Jekyll” اثر G. Edward Griffin باید برای فهم تأثیر فدرال رزرو و بردگی اقتصادی آمریکا خوانده شود.

سیستم پولی الآن به‌طور غیراخلاقی و غیرقانونی شناخته‌شده، به‌طوری‌که توسط شبکه­ی بانکداران بین‌المللی ظالم تدریجاً اعمال‌شده. این در جهت کنترل مردم ما و تضعیف حقوق و اموال ماست. آمریکایی‌ها می‌توانند با سقوط این غاصبان و شبکه­ی انگلی‌شان جمهوری و سلامت عقل/ارزش‌های خود را حفظ کنند. گروهی از هم‌وطنان آگاه باید این دعوا را برای بازیابی ارز بی‌آلایش رهبری نمایند (نه مثل فیات یا مقروض محور)، به‌گونه‌ای که مطابق با قانون اساسی و (ارزش) بنیان‌گذاران ما باشد.

دکتر ران پال و کمپین آزادی دکتر پال کریج روبرت، اندرو ناپولیتنو، ادوارد گریفین و ریلیتی زون و دیگر وطن دوستان ابتکاراتی را پیش‌گرفته‌اند تا ما را بیدار کنند.

الآن آمریکا با ارز خوار و ضعیف در لبه­ی فروپاشی اقتصادی قرار دارد. با دروغ و کلک سعی دارند تا جنگ‌های جدید را مهندسی کنند و اختلال‌های اجتماعی را افزایش دهند و رنجش عمومی را دامن بزنند. با پروپاگاندای رسانه‌ای، دست‌نشانده‌های سیاسی و نشانی دادن غلط، این «نخبگانِ» نظم نوین جهانی به دنبال تأمین/حفظ کنترل نهایی می‌باشند. بیایید تا با «کشتن مخلوق» برنامه­ی شیطانی آن‌ها را متوقف کنیم. این با انکار بدهی‌های جعلی و عدم تأمین هزینه برای ظلم‌ها و جنگ‌ها امکان‌پذیر است.

منبع: سایت توماس جفرسون (نامزد ریاست جمهوری آمریکا)